مسی پیش بینی کرده یوونتوس در فصل پیش روی لیگ قهرمانان، مدعی جدی قهرمانی است.

به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا در تازه ترین صحبت های خود با رادیو کاتالونیا، عنوان کرده است که از تصمیم رونالدو برای ترک مادرید تعجب کرده و تصور می کند تیم رقیب با جدایی رونالدو تضعیف خواهد شد. او درباره شرایط رئال مادرید و وضعیت این فصل لیگ قهرمانان چنین نظری داردخرید آپارتمان در فاز یک اندیشه به املاک توقف مراجعه کنید.:

رئال مادرید با بازیکنان و ترکیبی که در دست دارد، یکی از بهترین تیم های دنیاست، واضح است که با رفتن رونالدو، آن ها اندکی ضعیف خواهند شد. و البته یوونتوس هم با حضور رونالدو، مدعی جدی لیگ قهرمانان خواهد شد. جدایی از رئال مادرید توسط رونالدو برایم عجیب بود. تصور نمی کردم رئال را ترک کند و حتی به یوونتوس برود، باشگاه های زیادی بودند که به وی علاقه داشتند.

اکنون باشگاه های ثروتمند زیادی در فوتبال هستند که فوتبالیست ها هم زیاد به سمت این باشگاه ها تمایل پیدا کرده اند. شرایط نسبت به گذشته تغییر کرده و مولتی میلیاردها به فوتبال آمده اند. پیش تر همه می خواستند به رئال مادرید یا بارسلونا بیایند، اما اکنون وضع عوض شده است. در حال حاضر اختلاف کمی بین بایرن مونیخ، پاریسن ژرمن، رئال مادرید، ما، منچستر و ایتالیایی ها است.

مسی در مورد ادامه حضورش در بارسلونا نیز گفت:

در اینجا همه چیز دارم. از ۱۳ سالگی در بارسلون هستم. در بهترین تیم دنیا و یکی از بهترین شهرهای جهان. بچه هایم این جا به دنیا آمده اند و نیازی نمی بینم که اینجا را ترک کنم. بعضی مواقع درباره آینده در خانه و یا با هم تیمی هایم صحبت می کنم. نمی دانم در آینده چه خواهد شد، زمان مناسبش که برسد تصمیم میگیرم. فعلاً فکر می کنم برای چند سال قادر به بازی کردن هستم.

۱۸۷۸

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

juniper6j situs فلش کارت پاتوق بنی آدم الگوریتم نویسی مرجع تخصصی فناوری و رایانه ایران علیرضا امامی فروشگاه کاپ کالا پسر چوپان تکنولوژی غذا